Łacina - II rok st. stacj. I stopnia

Ci z Państwa, którzy w ubiegłym semestrze zrealizowali 30 godzin Łaciny zobowiązani są do uczestniczenia w tych zajęciach w obecnym semestrze, również w wymiarze 30 godzin. Zajęcia odbywają się w grupach prowadzonych przez mgr Annę Maciejewską w piątki w godzinach 10-11.30, 11.45-13.30 w sali 03. Zajęcia mogą pokrywać się z niektórymi zajęciami bloków specjalizacji zawodowych. Studenci grup translatorskich wybierają te zajęcia z Łaciny, które nie pokrywają się z zajęciami z Przekładu. Studenci grup metodycznych chodzą na Łacinę o 11.45, a na zajęcia z Psychopedagogiki o 13.30. Bardzo prosimy o niezawodne uczestniczenie w zajęciach już od najbliższego piątku. Nieobecność na zajęciach nie będzie usprawiedliwiona niewiedzą. Osoby, które dotąd nie zgłosiły się na zajęcia to:
Ciesielski Daniel
Dębska Katarzyna