Aktualności

Zapisy na sem. licencjackie i specjalizacje zawodowe

1. Dla studentów I roku I stopnia
W dniach 5-8 maja 2016 odbędzie się rejestracja na bloki specjalizacji zawodowych.
Zgodnie z dokonanym wyborem, będą Państwo uczęszczać na zajęcia bloku specjalizacyjnego studiów.
Rejestracja odbędzie się przez system USOS. Rozpocznie się w czwartek, 5 maja o godz. 16.00 i zakończy w niedzielę, 8 maja o godz. 23.59.  
W ramach wyboru bloków specjalizacyjnych można wybrać blok specjalizacji translatorskiej lub metodycznej. Programy nauczania bloków specjalizacyjnych znajdują się w zakładce „Programy studiów”.  
W zapisach na bloki specjalizacyjne nie obowiązują limity miejsc. 
Istnieje możliwość realizowania więcej niż jednego bloku specjalizacyjnego. Realizowanie dodatkowych punktów ECTS jest płatne. Opłatę w wysokości 600 złotych wnosi się z góry, w całości, na początku pierwszego semestru trwania specjalizacji.

 

2. Dla studentów II roku I stopnia  
W dniach 5-8 maja 2016 odbędzie się rejestracja na seminaria licencjackie.  
Rejestracja odbędzie się przez system USOS. Rozpocznie się w czwartek, 5 maja o godz. 21.00 i zakończy w niedzielę, 8 maja o godz. 23.59.  
W ramach wyboru seminariów licencjackich należy zapisać się na jedno seminarium przypisane do grupy identyfikowanej nazwiskiem promotora. Opisy proponowanych seminariów znajdują się w zakładce „Opisy kursów”.  
W zapisach na seminaria magisterskie obowiązuje limit 11 osób w każdej grupie. Po wyczerpaniu limitu miejsc system uniemożliwia zapisywanie się kolejnych osób.  
Z uwagi na przepisy UŁ dotyczące ilości osób w grupach, ostatecznie zatwierdzone wyniki rejestracji zostaną podane na stronie IFA w połowie maja 2016 r.

 

 

 

powrót